auto foto orientesanas57

Reģistrācija uz pasākumu


0

Dalībnieku atsauksmes Visas atsauksmes »

(Sakārtotas no jaunākās uz vecāko)

Ierakstīt jaunu atsauksmi »»

Juris,vikingi #53 pirms 5 dienām
Ak šī agrā celšanās pēc garas darba nedēļas + pussnakts negulēta, jo mājas darba Sprīdītis ar tak jākrāso un līdz “Serpentīnam” traki tālu jābrauc no Bauskas novada...:) “Vikingi” šoreiz trijatā - pavisam nebijušā sastāvā, turklāt šādā vērnīgā pasākumā no visiem piedalījies vien pilots - dodas ceļā apņēmības pilni piedalīties un pavisam noteikti jauki, aktīvi pavadīt nedēļas nogali. Nu ko lai saka – tās tas arī bija  viss sākās tik daudzsološi – izpētījuši karti un izvēlējušies šķietami par labāko esam maršrurtu, dodamies ceļā! EU stop, lecam laukā - fotoāparāts klik klik un azarts plūst pāri malām – lecam iekš tā kuģa un airējam uz nākamo KP.

Un še Tev neraža - turbīna kirdikt ! Apstājāmies pieturā Rauna, kad no “Brauciena” jau pirmie burti savākti – cik žēl! 

Tomēr neskatoties ne uz ko – pozitīvās emocijas pasākumā ņem virsroku, jo īpašs PALDIES komandai, kurai pateicoties Džūkstes muzejs kļuva bagātāks un starp citiem uzņēma arī mūsu Sprīdīti un tikpat īpašs Tukuma novada iedzīvortājiem, kuri ne reizi vien piestāja un piedāvāja palīdzīību.

Un protams paldies organizātoriem par pasākumu un iespēju tajā piedalīties.

Tiekamies nākamajā posmā ! 


******
Resnie putni #109 pirms 6 dienām
Liels Paldies organizatoriem un komandai! Startējām pirmo reizi un esam azartā, brauksim vēl un vēl. Un paldies, ka radāt iespēju redzēt daudz jaunu vietu un pavadīt laiku citādi!

Tā kā neviens no mums nebija nekad pat mēģinājis orientēties, tad mūsu sākuma mērķis bija tikt vismaz pirmajā 100 :D To nu esam izpildījuši, tad nu liksim tik augstākus mērķus!

Prieks un azarts bija visai komandai, arī 5-gadīgajai meitai patika un vēl tagad prasa, kad brauksim atkal! Intensīva laika pavadīšana, tās astoņas stundas paskrēja nemanot un kartē palika neapbraukāti vēl tik daudz punktu. Liels prieks, ka tomēr atradām trīs stārķus (vienu gan nācās atstāt aizkadrā), toties pieturas atrast visas nesanāca un laicīgi neievērojām uzdevumu pirmajā lapā -Kandavas ūdenskritumu. Tā ka būsim vērīgāki un stratēģiskāki nākamajos braucienos, uz tikšanos!


******
Evita, Pūt un palaid #74 pirms 1 mēneša
Šoreiz atsauksme par 2016. gada pirmo braucienu- SiguldaAtkal cits sastāvs! Fotogrāfs nemainīgs!Ai, ai! cik skaits brauciens. Kontrolpunkti nebija prioritāte šajā braucienā. Sigulda, Turaida! Tur noteikti jābrauc ir ziemā!!! Kad Sasnigušie koki un zilās debesis rada neticami skaistu fonu Turaidas pilij.Brīžam bija tā- kur meitenes skraidīja kā trakas meklēdamas īsto KP, tur puiši čillā atnāca un uzreiz atrada. skaista pastaiga pa sasnigušo mežu pēc trepju bildes. Nu galīgi citā realitātē sajutāmies. neviena grupa neelsoja pakausī- mežs, miers, klusums- sniega smarža un brienam meklēt tās trepes. 100 un 1 bildi uzņēmām, līdz laikam dabūjām īsto rakursu, īstā vietā.Atkal kā traki meklējām pieturas un skāde, ka S bija palicis un pirms Raganas panikā un cerībā mek;ējām visur.

Atmiņā palicis KP ar bļitkotāju un minci. Super bilde mums izdevās.

Vispār skaists veids kā pavadīt ziemas dienu. Paldies tiešām organizatoiem, ka bija iespēja ieraudzīt Siguldu-Turaidu ziemā. Super!!


******
Ar mani #23 pirms 1 mēneša
Mūsu trešais brauciens aizvadīts. Šoreiz mūsu komanda startēja citā sastāvā, pie kam ar komandas biedriem, kuriem šis ir dzimtais reģions, kas, protams, bija liels pluss KP meklēšanā.

Esam viena no tām komandām, kurai arī neizdevās savākt vajadzīgās pieturas, arī atrast nepieciešamo stārķu skaitu, jo vairāk par diviem ieraudzīt neizdevās. Traktorus, kas apstrādāja zemi, redzējām, bet stārķus, kuriem tur vajadzēja būt, nebija. Acīmredzot tie atlidoja vēlāk. Ne par velti pasākuma organizētāji šādu uzdevumu paredzēja. Un slēpto punktu nepaņēmām. Neskatoties uz iepriekš minēto, ar katru nākamo posmu lēnām, bet neatlaidīgi kāpinām komandas rezultātu, tā teikt, kas lēni nāk, tas labi nāk.

Uz tikšanos nākamajā posmā!

P.S. Ar kādiem radījumiem pasākuma organizētāji liks fočēties nākamājā reizē?


******
BJK.LV #29 pirms 1 mēneša
Vēl viens superīgi aizvadītais brauciens ir noslēdzies. Joprojām esam pozitīvo emociju pārņemti pēc šī brauciena. Lai gan šis mums bija tikai 2.brauciens, esam iegājuši tik lielā azartā, ka maksimāli mēģināsim piedalīties cik vien iespējams:))

Vēlamies noteikti jums teikt vislielāko PAAAALDIES par

to, ka esat noorganizējuši tik lielisku un piedzīvojumiem bagātu pasākumu.

Šī mums bija lieliska iespēja iepazīt vēl neiepazītus ceļus, vietas un apkārtni. Kārtējo reizi apzināties to, cik Latvijā ir skaistu vietu, ko apskatīt.

Brauciens uz "Ķīšiem" pilnīgi noteikti mums paliks ilgi atmiņā. Bija ļoti liels prieks, ka varējām likt cilvēkiem pasmaidīt un padarīt viņu dienu priecīgāku :)

Kopumā skrējām, lecām un grābām cik ātri vien spējām. Ar gala rezultātu esam apmierināti, jo esam augstāk kā pagājušajā reizē, lai gan neesam vēl TOP 10, bet mums ir uz ko tiekties!

Vēlreiz liels paldies par šo pasākumu un ar nepacietību gaidām jūniju! :)


******
Rita #110 pirms 1 mēneša
Pēc pirmā mūsu brauciena ar nepacietību gaidījām nākamo :) Un tas nu pienāca...Pēc Augštaitijas apceļošanas bijām nolēmušas ka nākamreiz tik ļoti nesteigsimies, bet izrādījās ka tomēr vajadzēja. Interesantais uzdevums ar stārķiem radīja daudz jautru momentu. Un pieturas nosaukumu meklējumi mums arī vēl nebija piedzīvoti. Ir daudz lietu kas vēl jāpilnveido, bet vispār šis ir lielisks pasākums kura laikā ir iespējams redzēt daudz jauku vietu :) Pat pārbraucieni no vienas vietas uz otru dot iespēju apbrīnot Latvijas dabu :) Lai arī rezultāti nav tādi kā mēs vēlētos, tomēr vēlamies turpināt piedalīties un gaidām jau nākamo, lai atkal domātu, brauktu, un meklētu :) Paldies organizatoriem par ieguldīto darbu!!!


******
Signe, Ikskiles Team #114 pirms 1 mēneša
Mūsu pirmais starts un pirmais posms aizvadīts..Emocijas noteikti tikai pozitīvas. Starta drudzis pārgāja pēc 30min.. :) Tad jau sākās lielais azarts, kas varbūt nedaudz traucēja pieiet visam pasākumam ar mazliet vēsāku galvu. Ceļi un kontrolpunkti interesanti! Liels paldies organizatoriem!Par cik startējām otrās grupas beigu galā, mazliet mūs steidzināja dažu kontrolpunktu darba laiki, līdz ar to nesanāca savākt visus punktus un stārķus arī redzējām pārsvarā pa pāriem, BRAUCIENS arī sagadāja problēmas, kā teikt "pirmie kucēni jāslīcina", tagad jau vismaz zinām uz ko koncentrēties un kam pievērst vairāk uzmanības nākošajos posmos. Priekš pirmās reizes esam apmierināti ar rezultātu.:) Veiksmi visiem!! Tiekamies 11. jūnijā jau Limbažos...


******
REPA joņo #55 pirms 1 mēneša
Šoreiz “REPA joņo” orientēšanās apkārtne daudzmaz pazīstama, tomēr pieturu nosaukumus nesavācām un 3 stārķus neatradām :).

Kā vienmēr- gāja visādi, šoreiz izvēlējāmies ņemt kontrolpunktus, kur iespējams gūt vairāk punktus, līdz ar to, kartes augšu nemaz neņēmām, uzdevumi kā vienmēr interesanti.

Sākām ar Pūres šokolādes muzeju un šķiet, ka pārsvarā visi citi bija izvēlējušies savādāku maršrutu, jo kontrolpunktos sastapām maz dalībniekus. Kandavā aizmirsām aizbraukt uz ūdenskritumu, vienkārši nepamanījām ierakstu uzdevumu lapā, par to neliela cemme, bet nu nekad jau nav tā, ka kaut kas netiek aizmirsts vai pazaudēts :)

Paldies par interesanto braucienu un ar nepacietību gaidām jau nākamo braucienu. Tiekamies 11.jūnijā Limbažu pusē!


******
Kā gribam, tā atpūšamies #135 pirms 1 mēneša
Visu komandas biedru vārdā saku milzīgu PALDIES par ieguldīto darbu, interesantajām apskates vietām, kas bija sameklētas, par radošajiem uzdevumiem un pozitīvajām emocijām, kas mūsu ekipāžu nepameta ne uz mirkli!

Mūsu rezultāts ir pat ļoti atbilstošs, jo jau pēc pirmajām pāris stundām bija skaidrs, ka nošāvām greizi ar stratēģiju, vēl pēc pāris stundām sākām atmest punktus, kuros noteikti laika ierobežojumi, un beigās vispār atmetām jebkādas stratēģijas, jo izlēmām, ka svarīgāk ir aizbraukt uz Pansionātu "Ķīši" un nodot sarūpētās dāvaniņas. Tas, ar kādu prieku mūs tur sagaidīja, bija vienkārši neaprakstāmi... Mūsu dienas vispareizākā stratēģija! :)

Lai arī ar strateģiju nošāvām greizi, vismaz ar tērpiem ne! Sarkanie svārki bija cieņā vairākos KP. Īpaši smieklīgi laikam sanāca, apvienojot mūsu tērpus, komandas nosaukumu.... un lapu grābšanu... bet nu jā, kā gribam, tā atpūšamies!

Līdz Džūkstes pasaku muzejam tā arī netikām, tāpēc nu mūsu Sprīdītis kļūs par komandas talismanu.. un skat, izrādās mūsu oriģinālā ideja nemaz tik oriģināla nav sanākusi :D

Finišā nonācām, rezultātus nodevām un devāmies uz Rīgas pusi.. Mazliet pietrūka kāda kopīga pasākuma noslēgumā, jo beigās sanāk, ka pat nezinu, kas tur piedalījās, vien 5 min redzēju 1/2 dalībnieku kopsapulcē... Bet es jau nezinu, varbūt te ir sezonas noslēguma ballīte vai tml.Katrā ziņā āķis ir lūpā, meitenes skaistajos sarkanojos svārkos un mūsu kungs - tauriņā atvadās no jums līdz 11.jūnijam!

Tiekamies!


******
Lielais un Mazais #52 pirms 1 mēneša
Agrs sestdienas rīts. Iesēdinām mašīnā mūsu Džūkstes Sprīdīti, paņemam dāvanu Ķīšu pansionāta iemītniekiem un dodamies Strazdes virzienā. Reģistrācija, fotolapa, uzdevumi, starts - šajā posmā nolemjam ķemmēt karti un ņemt visu pēc kārtas, tomēr pašās beigās nākas izmainīt iecerēto maršrutu, lai paspētu nogādāt Sprīdīti jaunajās mājās. Paguvām!Ļoti patika jaukā sagaidīšana Ķīšos. Šķiet, šeit ikviena komanda tika uzņemta ar ovācijām, smaidiem un patiesu sirsnību!Dodoties uz finišu, drusku iebēdājām par to, kā esam salaiduši dēlī slepeno punktu - īsāk sakot, mums ir izcila bilde ar Velnakmeni :DUn, protams, liels prieks par trīs stārķiem, kuru atrašanai atšķirībā no iepriekšējām reizēm bija nepieciešams būt īstajā vietā, īstajā laikā un īstajā rakursā. :)Tiekamies jūnijā!


******
Kaspars, Avantūristi #45 pirms 1 mēneša
Pēc viena posma izlaišanas Avantūristi atkal ierindā un gatavi startēt. Prieks, ka tikām iekārtoti pirmajā starta grupā, jo vakarā vēl jāpaspēj uz citu pasākumu. Kad pagājušas tikai 3 stundas, likās jau ka stipri pāri pusei, savukārt otrajā dienas daļā laiks gāja uz priekšu daudz ātrāk, taču pat daudz maz paspējām apbraukāt visu iecerēto un laicīgi nokļūt finišā. Ar stārķiem šoreiz nenoveicās, visur gadījās pa 1 vai 2. BRAUCIENS šoreiz vācām tīri kas pa ceļam, taču nekas daudz jau nebija... Slēpto punktu gan sarēķinājām, taču nolēmām pakaļ nedoties, lai nesanāktu kavēties finišā. Vēl jāpiemin, ka forši daudz komandu šoreiz, kas noteikti ir daudz interesantāk, nekā ja to ir maz.


******
Mairis, Zvērīgie airētāji #99 pirms 1 mēneša
Sveiciens visiem LOB-istiem,

No “Airētājiem zvērīgiem”;LOB-a šīsreiz’s pasākumā,

Startējam mēs otrā grupā;Kontrolpunkti lēnām krājas,

Garām zib tik lauku mājas;Cēre, Lamiņi, tad Kaive,

Pūrē šokolādes daile;Kandav’s ruksis, Zīļuki,

Ceļš tad ved uz Pedvāli;Z un Y kad ir rokā,

Velna alā sanāk nokāpt;Mājas vīniņš “Tēviņos”,

Bliež pa kājām nemanot;“Ķīšos” visi gaidīti,

Projām braucam smaidīgi;Smilšērkšķi, tad golfa pļava,

Tālāk ātrumam nu vaļa;Steidzamies un lidojam,

Pie “Sprīdīša” lai paspējam;Vēlreiz atpakaļ uz Tukum,

Ieraudzīt to Katrīn’s smukum;Ķesterciema “Albatrosā”,

Grābjam lapas heisā-hopsā,Pa ceļam Cojs un Zigfrīds-Anna,

Jā, “Sveikuļ”-labirints nav debesmanna;Irlavs karote ar ANNO tālāk,

“PĒRĻU” nams un “ZIVE” vēlāk;Braucam, braucam, meklējam,

Svēteļ troiku nerodam;Finišs Jaunpilī jau redzams,

Ir jau labi, darbs nav peļams;Paldies Elmāram & Co,

Par šo posmu izcilo;Jūnijā, tad Limbažos,

Visiem čau, uzredzēšanos!


******
Mājas kaķi #32 pirms 1 mēneša
Arī mums šī bija pirmā reize:))) Taču visas komandas vārdā noteikti varu apgalvot, ka ne pēdējā!

Protams, kā jau visi pirmziemnieki, sākumā domājām, ka šoreiz tikai "apostīsim gaisu" un "no visas sirds" brauksim tikai nākamo reizi, taču, jau ierodoties starta vietā, pārņēma azarts, dienas gaitā gribējās sameklēt pēc iespējas vairāk KP, laiks paskrēja nemanot. Diena tika pavadīta fantastiski un pilna ar emocijām! Lieliska ir ideja šādu aktīvu brīvdienu pasākumu ietvaros apciemot un sagādāt prieka brīžus līdzcilvēkiem, kuru ikdiena ne vienmēr ir krāsaina!

Liels paldies organizatoriem par ieguldīto darbu un entuziasmu, par prieku un pozitīvajām emocijām, ko sniedziet mums - dalībniekiem.

Lai neaptrūkstas idejas jaunu uzdevumu radīšanā.

Tiekamies 11.jūnijā Limbažu apkārtnē!


******
Ielej man bišu #113 pirms 1 mēneša
...nu bitēm "āķis lūpā"!!!! Mūsu pirmais pasākums Lielajā orientēšanās braucienā. Atpūtāmies, izsmējāmies, saorientējāmies un vakarā apmierinātas līdām stropā atpūsties.

Pirmā pieredze ļoti laba, pasākuma organizācija perfekta. Gāja mums visādi, kamēr sapratām kā efektīvāk atrast un piedalīties visā. Pat trīs stārķus saķērām, ceturtajam palūdzām aizlidot, jo noteikumi tā paredzēja. Azarts, protams, uzradās otrā dienas pusē, kad viss jau notika skrienot. atlidojām finišā laikā!

Iesakām visiem šādu kopā būšanu un atpūtu kopā ar saviem tuvajiem, kā arī līdzi ņemot bērnus un jauniešus, jo patiesi forša mūsu Latvijas iepazīšana un iemīlēšana. Uz tikšanos nākamā braucienā!!!! Ielej man bišu!!!!!!!!!!!Izturību un radošumu organizatoriem!!!!Paldies!!!!!!!


******
Lauma, Bosiki #26 pirms 1 mēneša
Bosikiem šis bija jau otras brauciens. Komanda tika papildināta ar jaunu dalībnieku - fotomodeli ;), līdz ar to veicās labāk kā pirmajā reizē.

Ņemot vērā lielo dalībnieku skaitu visu cieņu un lielu PALDIES organizatoriem, kas godam tika galā un spēja piedāvāt aizraujoši pavadīt sestdienu.

Kopumā ņemot mums gāja ļoti labi, stārķi gan veiksmīgi no mums izvairījās un vairāk par diviem vienkopus tā arī nesatikām. Un īstās pieturas ari no mums slēpās, tā arī neizdevās salasīt BRAUCIENU. Tukumā aizmirsām paņemt Salmu muzeju. Finiša taisnē uzsprāga riepa, kuru ātrāk nekā F1 nomainīja mūsu fantastiskais stūrmanis, kurš aizmirsa 1 punktu Tukumā ;) Bet neskatoties uz to paspējām paņemt arī pēdējo plānoto kontrol punktu - Elles kalnu.

Liels, liels PALDIES par fantastiskajām emocijām Ķīšu pansionātā!Tiekamies 11.! ;)


******
Elijs, Bitīt Matos #83 pirms 1 mēneša
Man šis brauciens bija pirmais, bet mūsu komandai jau otrais! Pasākums bija izdevies superīgs! Man patika tas azarts, kāds veidojas sasniedzot katru KP un nofotogrāfējoties ar to! Tāda sajūta, ka laiks vairs neeksistē, bet ir tikai labs noskaņojums un sajūta, ka nākamais KP ir tepat aiz stūra! Atrast kontrolpunktus bija apbrīnojami viegli!

Mūsu braucienu nedaudz izmainīja cilvēciskie faktori un mums nācās radikāli izmainīt plānoto maršrutu, un un uz pāris stundām bijām spiesti aizmirst par kontrolpunktiem... bet par spīti tam, mēs finišējām un pat nebijām pēdējie! Novēlu ikvienam piedalīties šādā braucienā un sajust to azartu, kāds bija mums!

Milzīgs paldies organizatoriem un tiekamies atkal uz Limbažu ceļiem un neceļiem!

Bitīt Matos!


******
Modris "Bez nosaukuma" #120 pirms 1 mēneša
Šī bija mūsu komandas pirmā orientēšanās, tāpēc visa gonka bija pilna ar kļūdām! Uz starta vietu mērojām 130km un pirmo kļūdu pieļāvu Es aizbraucot gandrīz līdz Stendei nevis Strazdei( slikti mācijos ģeogrāfiju)! Tā kā mēs pieteicāmies pārāk vēlu tad nācās startēt otrajā piegājienā-un atkal mūsu kļūda! Vajadzēja stāties dzīvajā rindā, līdz ar to startējām priekšpēdējie. Startējot piemirsām par muzeja darba laiku un līdz ar to nācās sacensību gaitā mainīt kursu,līdz ar to nobraukti daudz lieki km. Sprīdīti nogādājām, končas sapirkām,vīnu pagaršojām,un pansionātā pabijām!Viss bija superīgi!Paldies organizatoriem!!! Tiksimies 11jūnijā!


******
Niedrīte un vējiņš #18 pirms 1 mēneša
Pirmkārt - neviltots prieks par jaunu dalībnieku pieplūdumu katrā posmā! :)

Otrkārt - jau kuro reizi nospriežam, ka jāorganizējas atsevišķai ekskursijai, lai atgrieztos daudzos KP, jo tur ir ko redzēt, ko, diemžēl, piedaloties braucienā, nevar paspēt apskatīt.

Apbrīnojam organizatoru izdomu papilduzdevumiem un spēju atrast KP visneiedomākajos nostūros! ;)

Un paldies, ka Labie darbi tiek ieviesti katrā posmā. Vienalga, cik no sevis dodam, atpakaļ gūstam daudz, daudz vairāk un fantastisku pozitīvo lādiņu no saņēmēju smaidošajām sejām...

Mums liels pārsteigums bija, ka neviens no zināmajiem tukumniekiem pat nenojauta par golfa klubu :))

Katru reizi prieks ir par vietējiem iedzīvotājiem, kas "pavelkas" un ir gatavi skriet līdz un rādīt KP :)

Ļoti patīk uzdevums ar pieturām, bet kā nesanāk, tā nesanāk...ehhh :( Nekas, tas ir papildus stimuls piedalīties un cerēt, ka nākamreiz izdosies ;)

Paldies un uz tikšanos nākamajā posmā!


******
Aaaa-Uuuu #122 pirms 1 mēneša
Piecdesmit procenti no mums piedalijās pirmo reizi, otri piecdesmit jau bija ar nelielu pieredzi. Lai vai kā, visi 100% esam ļoti apmierināti ar pasākuma organizēšanu un apbrīnojam organizatoru spēju atrast arvien jaunus un jaunus interesantus objektus. Lodziņa kontrolpunkts Tukumā bija riktīgs izaicinājums. Tā kundze Fortūna stāvēja mums klāt un palīdzēja mums to nejaušām ieraudzīt :)

Ja kāds vēl šaubās, vai tas ir tā vērts, tad atbilde viennozīmīgi ir IR VĒRTS. Lieliska iespēja iepazīt savu mīļo Latviju un arī iespēja izkustināt savas kuslās miesas, atraujot tās no biroja un/vai auto beņķa.

Bija neredzēti liels dalībnieku skaits, kas tikai pierāda, ka pasākuma attīstība iet pareizajā virzienā!Paldies!P.S. Atvainojiet, stārķus šādā kombinācijā gan neatradām :(


******
Kešmašīna #46 pirms 1 mēneša
Sveiki

Sāks ar to,ka bišku pamainījās ekipāža

Iepriekšējā Pilote sāka svinēt Lauras(Daudz Sprīdīšu Vārda Dienā),

nu kādam bij jābrauc pie ragiem

Savācās īsta Kešmašīna!

Gribēju parādīt Brālītim kā tas notiek,laikam sanāca

Daži sola no skolas skolniekus vest uz Pasaku muzeju,daži visu vakaru strīdējās, kurš G.Meirovicam bij MB modelis utt..

Es jau ar sirdi jutu,ka kādam punktam pie Coja jābūt,

mana mūzika,90-tajos 15.08 sanāca bieži būt

Tālāk cits stāsts

Albatross,1 bilde darbā,2-ar diplomu

šaubījāmies,ko darīt ar kopbildi ar saimniekiem ar maisiem?

Kā citiem?

Super labirints,pēc 2 burtiem uzminējām kaķis(mājās nav ēdis)

Tikām pie viņa braucot pa kārtīgām sēņu vietām

Labākais uz ķīšiem pa taisno,jau pāris ekipāžas brauc pretīm

Tur Zemnieks,Tur Zemnieks....tam jau 20 bijušas

Par Patversmi viss sarakstīts,Lai Dieviņš stāv klāt,

Visiem prieks

Zive ir zive,copēsim..tur gan bij Jancīgi

smilšērkšokolāde ir,ēdīsim,no bosleja nebāidāmies utt

Kā dziedāja Drēģeris

Alus muca pagrabā (F)

Paldies Elmāram,Inesei un pārējai komandai!

Kešmašīna


******
Anita, Abēr! #82 pirms 1 mēneša
Piedalāmies trešo reizi, un šis posms bija līdz šim aizraujošākais. Šoreiz bija vairāk uzdevumu, līdz ar to vairāk azarta.

Orientēšanās gāja raitāk, jo tomēr jābraukā pa dzimtām vietām.

Ir interesanti, ja uzdevumi jāpilda baudot kādus pašdarinātos lauku labumus- kā saka bauda prātam un vēderam.

Džūkstes pasaku muzejā bija jānogādā sprīdītis, par to atcerējāmies tikai tur esot uz vietas, tad nu nācās improvizēt un uzmeistarot sprīdīti no tā kas bija pieejams. Tā nu muzejam tika uzdāvināts Dzeltenais Banānu Sprīdītis.

Kopumā diena bija pavadīta ļoti kolosāli. Saēdāmies Pūres saldumus, nobaudijām garšīgus ēdienu uz dzērienu, redzējām skaistas vietas.

Liels paldies organizatoriem, ar nepacietību gaidām nākamo posmu.


******
6FM #96 pirms 1 mēneša
Kā reiz kādā gudrā grāmatā (vismaz tā bija gudri noformēta un tajā bija izmantoti daudz izglītojoši termini, kurus, izmantojot sarunā ar kādu cilvēku, otrs visticamāk mās ar galvu un nodomās – gudrs, vai čakarē!) lasīju, tad, lai paildzinātu savu dzīvi un liktu nedaudz laikam apstāties, ir jāpiedzīvo lietas, kuras ikdienā nedari!Kāds visticamāk vilks ūziņas kājās, aus apavus un raitā solī dosies uz veikalu, lai ierastā baltvīna vietā paņemtu sarkanvīnu, bet, kā reklāmas vēsta – tas atmiņu neuzlabojot un dzīves ilgumu ne tik. Līdz ar to, pieturoties pie vēlmes nodzīvot līdz pastardienai, šo plānu atmetām un nolēmām, ka pēc lielās ziemas guļas, derētu kādu aktīvāku nodarbi. Sasaucām vietējā mēroga padomi, lai atrastu īsto pasākumu! Tika vārīta tēja, spicēti zīmuļi, pierakstītas idejas un veiktas asas diskusijas – ar putām pār lūpām un pāris strīdu brīžiem (vismaz tā tas būtu noticis, ja dzīve tiktu veikta pēc filmu scenārija). Patiesība bija daudz vienkāršāka!Piedalīties LOB’ā nolēmām nejauši. Sacensību gara saukti! Līdz ar to, šāda tipa auto orientēšanās sacensības bija piedzīvotas pirmo reizi. Ar pieredzi gan sūdzēties nevaram, jo mūsu komanda jau pāris reizes piedalījusies velo orientēšanās sacensībās, kur pareizie foto leņķi iedzīti kā skolā.Brauciena maršruts un izvēlētie punkti Tukuma pērļu mēdībās bija gana interesanti. Prieks par tiem draudzīgajiem sacensību dalībniekiem, ar kuriem regulāri, ceļus mijot, samājāmies un kuri šo pasākumu nebija uztvēruši kā nesen iegādāto riepu testēšanu uz ātrumu. Patīkami arī pārsteidza, lielais dalībnieku skaits. Pievienosimies vairumam, sakot, ka prieks par “Ķīšu” iedzīvotāju smaidu sejās brīdī, kad tie ar plašiem roku vēzieniem mūs aicināja iebraukt sētā, par neviltoto interesi, gaidot atvestās dāvanas un par labajiem novēlējumiem, mums projām braucot! Patīkamu pārsteigumu sagādāja arī “Tēviņu” mājas vīns, kuru degustējot, secinājām, ka arī latvieši māk pagatavot labu, sausu vīnu.Paldies pasākuma organizatoriem un ar nepacietību gaidam aizraujošu nākamo posmu. Āķis lūpā, turpināsim braukt un uz tikšanos! :)


******
"Mūžam Jauni" ##72 pirms 1 mēneša
Mūsu komanda avantūrā piedalījās pirmo reizi. Gāja visādi, nevarējām izlemt kādu labāko maršrutu izvēlēties. Sanāca tā, ka jūras pusi neķērām. Galvenais bija nodot "Sprīdīti" muzejam un aizvest dāvanas uz pansionātu "Ķīši". 3 stārķus neredzējām un burtu kombinācijas "Brauciens" nesanāca salasīt. Tukuma golfa klubā bija grūti atrast 2. kontrolpunktu, bildē izskatījās ļoti liels un nofotografēt bija vēl grūtāk.

Patika kontrolpunkti viesu namā "Eglieni". Ponijs negribēja teikt savu vārdu, labi, ka puika uzdeva vieglu jautājumu. Paldies viņam!

Šajā braucienā uzzinājām tādas vietas, kuras pat nebijām apmeklējuši un pat nenojautām, ka tādas ir kaut gan esam Tukumnieki.

Paldies organizatoriem! Labi pavadījām dienu!

Tiksimies nākamajā braucienā!


******
Ilze, Nu tik būs! #22 pirms 1 mēneša
Sveika Kurzeme, sveika kafejnīca “Serpentīns” – šeit bija mūsu pirmais autofotoorientēšanās starts, šķiet 2013. gada beigās.

Paveicās, ka startējām pirmās puses pirmajā pusē, līdz ar to sevišķi nebija jāpiedomā par kontrolpunktu darba laikiem. Arī atpūtas kompleksā Albatross pērnās lapas vēl bija tik lielā daudzumā, ka maiss piepildījās dažu minūšu laikā.

Šokolādes muzeja veikaliņš un uzdevums Zviedru cepurē bija kā saldēdiens komandas jaunākajai daļai, kas ik pa laikam pajautāja vai mēs uz šiem punktiem paspēsim.

Diemžēl atkal izpalika “Brauciens” – nu nevedas mums ar tām pieturām, laikam būs jāpārdomā stratēģija pieturu meklēšanā. Bet tas jau ir mājasdarbs uz nākamo reizi. Trīs stārķi gan gadījās mūsu maršrutā, šķiet, ka turpat kur pārējām komandām – laukā aiz traktora. Nesaprotamu iemeslu dēļ nepaņēmām slēpto punktu, viss bija sarēķināts, turpat blakus bijām, bet pēkšņi visiem kaut kāda “klape” smadzenēs un aizbraucām garām. Rezultātā veseli 4 nepaņemti punkti.

Paldies Orgiem par kārtējo labi pavadīto sestdienuu un cerams, ka idejas viņiem neaptrūksies.


******
Mēs un auto #13 pirms 1 mēneša
Sveiciens visiem esošajiem un topošajiem auto foto orientieristiem!

Ir garām kārtējais sestdienas brauciena piedzīvojums un var jau gaidīt nākamo:)))))

Liekas, ka šis bijis daudzām komandām ļoti veiksmīgs starts - punkti lasījušies raiti,tostarp pagūstot gan gardu vīnu un smiltsērķšķu nektāru nogaršõt, gan rodeļa ragavās un bez ragavām (kā liecina fotoliecība) no kalna nobraukt.

Un atkal orgiem bija izdevies izdomāt interesantu bonusa bildes uzdevumu - 3 un tieši 3 stārķus iedabūt objektīvā nebūt nebija viegli.Jādomā, ka stārķu fotomedības ieinteresēja un patika (vismaz sākumā) arī traktoristam uz stārķiem bagātā lauka. Jo kā gan citādi viņš fotosesijas laikā tik pacietīgi būtu sēdējis lauka malā, izslēdzis traktora motoru un gaidījis, kamēr tie dīvainie cilvēki beigs plātīdamies pa lauka zemes kukuržņiem lēkāt.

Tiksimies 11.jūnjā!

P.S. Malačī tās komandas, kurām izdevās tikt arī pie BRAUCIENS vārda burtiem! Visu cieņu maršruta plānotājam!


******
"Mežāres" ##64 pirms 1 mēneša
Ļoti jauki pavadītas brīvdienas ar ģimeni, prieks, ka pašiem nav nekas jāizdomā, jo ir cilvēki, kas jau ir parūpējušies arī par mūsu atpūtu.

Piedalījāmies pirmo reizi, un esam lepni ar savu rezultātu. Protams, nākamajā reizē jūnijā (neapšaubāmi piedalīsimies) būsim gudrāki, sagatavosimies jau laikus mājās, zināsim, kam jāpievērš uzmanība, kas jādara, lai gūtu vēl labākus rezultātus.

Šoreiz labi atpūtāmies, nākamreiz jau piedalīsimies arī sacensībā! Jāpiekrīt, ka arī mēs esam iegājuši azartā un pamazām kļūstam atkarīgi no autoorientēšanās.

Liels paldies organizatoriem! Lai daudz jaunu, radošu ideju un neizsīkst enerģija domājot ar vien jaunus uzdevumus un atrodot jaunas vietas, kas mums visiem būtu jāredz!


******
CO2 #50 pirms 1 mēneša
Lielisks saliedējošs pasākums gan mums ģimenei, gan ar līdzcilvēkiem - jo īpaši ar kontrolpunktu saimniekiem. Tādas sagaidīšanas un viesmīlība! - Džūkstes pasaku muzeja pelei un kaķim savu dārgo sprīdīti atdodama, izstāstīju pat personisku stāstu - tik mīļi bija sagaidītāji. "Jaunkrastmaļu" mājām jau pa lietu pamirkuši gandrīz pabraucām garām, bet saimnieces draudzīgi māja, lai brauc tik pagalmā. Un tas bija tā vērts - skats uz gravu un ūdenskritumu - šīs dienas romantiskākais punkts. Pansionātā "Ķīši" teju vai apraudāties - nu paši visi atceraties un te jau atsauksmēs lasu, cik sirsnīgi, cik viesmīlīgi! Un tas iemītniekiem tomēr tāds pasākums! Viņi arī bija gatavojušies - mūsu mazā meita tika pie balviņas un nu bija izklaide, kamēr mamma lēkā no mašīnas fotografēties. Mums ļoti patika arī "Sveikuļu" pagalmā - labirinta uzdevums, pats saimnieks un viņa pieklājīgais suns. Nu par jebko te var runāt - neko nepatīkamu vispār neatceramies. Mūsu komandas debija arī ir izdevusies. Rezultātos pat samanāmas līdzības ar mūsu audzinātājkomandu. Ceļā ik pa laikam pat satikāmies, kas liecina par līdzīgu spriešanu un stratēģiju. Paldies organizētājiem par aizrautību un lietpratību,paldies par dažādību uzdevumos! Gribam vēl!


******
1/2 miljons #20 pirms 1 mēneša
Piedalījāmies jau trešo reizi, un sapratām, kad atkal komandā ar diviem dalībniekiem ir par maz!

Viss jau bija labi, izdevās uzmeistarot Sprīdīti un sarūpēt dāvaniņu aprūpes centram Ķīši. Tik daudz ciemiņu Ķīšos, droši vien, mēneša vai pat divu mēnešu laikā neierodas kā 16.aprīlī. Par to prieks!

Žēl, ka netika ieskaitīta bilde ar skaistajiem stārķiem, jo zinām, ka tie tur bija, un tieši trīs!Mēs stipri centāmies, bet organizatori tos nesaredzēja. Pūres šokolādē nesapratām papildus uzdevuma jēgu, bet tās jau droši vien ir mūsu problēmas.

Nākamais posms Limbažu pusē būs kā izaicinājums, jo tā ir daudz izbraukāta un zināmāka.

Uz tikšanos 11. jūnijā!

Lai mums visiem veiksmīgs brauciens!


******
Pikantās virējas #4 pirms 1 mēneša
Šis bija mūsu otrais brauciens. Ņemot vērā ieprikšējajā etapā sapelnītos soda punktus par ātruma pārsniegšanu un laika limita neievērošanu, šoreiz braucām rāmi, un atzīmēšanās visos kontrolpunktos nekļuva par mūsu pašmērķi. Iesmējām- ja uzdevumus butu saņēmuši no paša rīta, izbraucot no mājām( esam no Bauskas), tad pieturvietu nosaukumu burtus BRAUCIENAM noteikti būtu savākuši. Ļoti emocionāli bija brīži Ķīšu pansionātā; "Tēviņu" māju pagalmā mūs sagaidīja ne tikai saimnieki ar ļoti gardo vīnu, bet arī rudais runcis un 20 brieži uz lauka mežmalā.

Lai arī lietum nav ne vainas,tomēr forši, ka lielais gāziens mūs neķēra Ceram, ka DŽūkstes pasaku muzeja darbiniekiem mūsu Sprīdītis garšoja. Uz tikšanos nākamajā tūrē jūnija!


******
Madame Taurins #51 pirms 1 mēneša
Šajā posmā ieviesām savā dalībā korekcijas. Pirmkārt, apskatot vairāku pēdējo posmu foto, nobrieda lēmums mainīt komandas garderobi - tas arī daļēji tika izdarīts, stūrmanei uzģērbjot koši dzeltenzaļu mēteli. Otrkārt, pēc pagājušā posma ātrumsoda komanda aizdomīgākajos brīžos attapās parēķināt attālumu un laiku pa taisni - tas atmaksājās. :)

Kontrolpunkti patika. Zirga saistību ar smiltsērkšķiem uzzinājām, dzīvu zivi rokās noturējām, labirintu izstaigājām veikli, koka mājiņā uzkāpt gan spējām tikai līdz pusei, taču ar poniju Princesi iepazināmies... ar rodeļiem gan nebraucām. Nevarējām vienoties, kura būs tā, kas riskēs un brauks... :D Stārķus arī redzējām trīs - divi ligzdā un trešais lidinās gaisā turpat. Taču likās, ka iedabūt šo kombināciju foto neizdevās - trešais lidonis meta lokus un mazajā fotoaparāta lodziņā nevarēja saprast, vai neietilpa kadrā. Pārāk ilgi jau ceļa malā arī nedirnēsi, un tā mēs pārliecībā, ka divi rakstām un trešais prātā, braucām tālāk. Liela bija komandas sajūsma, kad atklājās, ka organizatori bildi ir ieskaitījuši un palielinājumā uz datora ir redzami visi trīs. :) Līdz pasaku muzeja apmeklējumam mašīnā brauca līdz arī patvēruma meklētājs - mūsu Sprīdītis, sekojot globālām tendencēm, bija tumšādains :)

Jau trešo reizi mēģinājām tikt pie vārda, kas sastāv no pieturu nosaukumu pirmajiem burtiem. Tā kā komandas stūrmane atsakās draudzēties ar modernajām tehnoloģijām un lieto tikai un vienīgi papīra karti, tad autobusu pieturu karte tapa kā rūpīgs mājasdarbs bez skaidri zināma pielietojuma. Un gan galvā, gan uz kartes BRAUCIENS tika salikts, tikai dabā... nepaspējām sabildēt pašas vārda beigas laika trūkuma dēļ. Lidot nemākam :)

Braucot uz finišu, kā parasti, mums bija ieekonomētas 15 minūtes. Īsi pirms finiša uznāca biždings - stūrmane sarēķināja, ka varam paspēt paņemt vēl arī Elles kalna kontrolpunktu. It kā nieka trīs kilometri vienā virzienā. Tik nepamanījām, ka būs gan zemes ceļš, gan vēl kājām jāpaskrien, un tas bija īsais nepatīkamais pārsteigums piebraucot (jo laiks taču skrien un finišu kavēt negribas). Un ej vēl tajā ellē, tumsā, ieraugi, kurš ir pareizais foto rakurss... :D

Beigas kā jau pasakās - laimīgas :)

Paldies organizatoriem par spēju savaldīt mūsu lielo baru un uz tikšanos nākamajā posmā!


******
Anita, Pretējais virziens #27 pirms 1 mēneša
Sveiciens visiem! Ilgi gaidītais brauciens nu ir pavadīts, bet emocijas vēl jo projām nav rimušās. Bijām pirmajā starta grupā un tas dažiem komandas dalībniekiem – pūcēm :) šķita nepieņemami, jo nevarēs ilgāk pagulēt, mums ceļš līdz startam ir viens no tālākajiem. Pirmo reizi palaidām garām sapulci, kas bija mums pirmais šoks, kā tad tā? Starts un visi pamodās. Tukuma pērles tiešām bija brīnišķīgas, tik daudz jaunu un interesantu vietu, kuras atkal zināsim apmeklēt. Smiltsērķšķu produkcija SATORI ALFA bija brīnišķīga. Šoreiz pirmo reizi komandas mūžā savācām visus kontrolpunktus kartē un izpildījām uzdevumus, izņemot slēpto punktu. Par to bija lielākais gandarījums, ka mēs to varam. Diemžēl gadījās kļūdas kā daudziem Šlokenbekā un Salmu muzejā Tukumā, kur ieraugot pirmo pūci pie ieejas, pamanījām, ka viņai nav ausu, tad priecīgi metāmies meklēt citu un ieraudzījuši pūci ar ausīm, priecīgi to nofotografējām, bet kā izrādījās bija arī trešā - pareizā :). No kļūdām pašiem jāmācās. Paldies organizatoriem par lūgšanos, lai būtu labi laika apstākļi, kas viņiem izdevās! Uz tikšanos!


******
Dana, Izredzētās #43 pirms 1 mēneša
Mūsu komanda brauc šajā orientēšanās pasākumā otro reizi, un skaidrs ir viens, nu ne būt ne pēdējo!!! Tas aizrauj līdz sirds mielēm. Kā pozitīvā narkotika, kuru gribas vēl un vēl. Esam kļuvušas jau atkarīgas no šīm sajūtām.

Lai arī forumā ir lasāmi dažādi viedokļi par tēmām kā nu kurš brauc, ko dara konkurenti utt, bet mēs domājam, ka šeit ir jāsaprot viens – jābauda azartiskā diena un jāspēj paņemt viss, ko organizatori ir sarūpējuši, lai šo dienu padarītu gana interesantu un savdabīgu.

Šo posmu mēs nobraucām ar labāku rezultātu nekā iepriekšējo. Katru reizi vienkārši jāizdara secinājumi, kas izdevās un kas nē! Pie kā nākamreiz vairāk jāpiedomā.

Mūs viennozīmīgi aizrāva stārķu meklējumi, jo atrodot arī stārķu baru, bija jāveic atlase, jo vajadzēja tak tikai trīs no visiem!!! Un jā, pieturas, pieturas, pieturas! Tā saucamā pieturu epopeja, kur tika izdomāti daž ne dažādi veidi, kā šīs pieturas atrast. Nu pietuvojoties finiša taisnei, puse no vārda bij salasīta!!!

Jā, un protams. Lielais paldies pasākuma organizatoriem par tik savdabīgiem un izdomas bagātiem uzdevumiem. Mēs zinām, ka Jūs to darāt priekš mums visiem!!! Jūs esat labākie!!!


******
KLEJOTĀJI #48 pirms 1 mēneša
Klejotājiem šis bija otrais brauciens. Patīkami, intresanti, izzinoši. Satikti sen neredzēti cilvēki!

Šoreiz arī rēķinājām laiku starp bildēm, lai nebūtu kā pirmajā braucienā, kad saņēmām soda punktus.

Tā arī nesapratām, vai pie Kaives ozola bija jānofotografējas vai nē, jo punkts kartē bija, bet aprakstu lapā, ka tas ir izejas punkts, lai atrastu nākamo punktu. Šis pa tiešām sajauca galvu.

Pēc Elles kalna apmeklējuma sapratām, ka mazs lukturītis jānēsā līdzi katrā posmā. Par skādi nenāk arī otrs kurpju pāris, jo fotografējoties AIZ ūdenskrituma, kājas sausas nepalika.Nākamais posms Limbaži-Ainaži obligāts, jo "savās mājās pat sienas palīdz!" Ceram uz interesantiem, nezināmiem objektiem, subjektiem un aktivitātēm. Tiekamies 11.jūnijā! Klejotāji


******
Zaļie eži #03 pirms 1 mēneša
Šis bija brauciens, pēc kura ir patīkama pēcgarša un prieks, it īpaši pateicoties foršajiem, darboties gribošajiem cilvēkiem. Kalnamuižā gan cilvēkus neredzējām, bet, atceroties kā tur izskatījās pirms diviem gadiem,- prieks - vēl viena ēka kompleksā ir pabeigta! Tēviņu mājas pamanījām ļoti laicīgi - karogs augstā mastā plīvojot, uzreiz piesaistīja uzmanību. Un atkal prieks - smaidīgi un rosīgi saimnieki, garšīgs vīns. Lai viņiem izdodas! Pansionāts "Ķīši" gan bija emocionāls. No sākuma gribējām stūrēt mašīnu stāvlaukumā (tas laikam aiz pieraduma), bet tad vārtos pamanījām smaidošos cilvēkus, kas māja un aicināja iekšā. Ļoti ticam, ka sagādājām pansionāta iemītniekiem prieku gan apciemojot, gan dāvanas saņemot. Un kur tad vēl "Sveikuļi", "Jaunkrastmaļi", "Salmu lietas", "Satori alfa", "Eglieni" - visi darbīgi, ar savu odziņu. Paldies, ka LOBā varam iepazīt tik daudz laba! Ceram, ka arī Vidzeme ir tikpat darbīga kā Tukuma pērles!


******
VILKASTI #38 pirms 1 mēneša
Mūsu komandai šis brauciens patika. Informācijas ziņā daudz ko ieguvām. Priecājāmies par iespēju daudzos KP uzzināt kaut ko vairāk, apskatīt un arī nopirkt produkciju. Daudzviet jutāmies gaidīti. Īpašas emocijas guvām pansionātā „Ķīši”. Likās, ka ārā pie vārtiem bija iznākuši visi kustēties spējīgie iemītnieki ar laipno personālu. Ar prieku ziedojām līdzpaņemtās mantas. Apmierināti bija devēji un pateicīgi saņēmēji. Iespēja ziedot brauciena laikā varētu būt laba tradīcija. Lai to stimulētu, šīm vietām vajadzētu vairāk punktu.

Izbaudījām to, ka brauciena noslēgumā Jaunpils pilī visiem pietika vieta, kur garšīgi pavakariņot par normālām cenām un salīdzinoši īsā laikā.

Stārķus redzējām tikai vientuļniekus vai pa diviem un vajadzīgās pieturas mūsu maršrutā negadījās, tikām līdz BRAU.


******
Més no Jelgavas #17 pirms 1 mēneša
Ilgi gaidíts posms, jo iepriekšējo nācās izlaist citu pasākumu dēļ. Agrā rītā dodamies uz mums jau zināmo starta vietu, jo vakarā komandas stūrmanim vēl naktsmaiņa.

Viss sokas apbrīnojami raiti, bet nu Braucienu salasīt neizdodas gan.Nepievērsām pietiekami lielu uzmanību burtam U. Toeties ar stārķiem gāja jautri- vienaa viensētā redzam- ir! Divi ir ligzdā, trešais lasa tārpus. Nu klusi braucam klāt.Kā tad- tārpu lasītājam nepatika šī mūsu doma un viņš aizlaidās. Centos gan ātri visus objektus iekadreet, bet nu diez ko veiksmīgi gan nesanāca. Bet palaimējās otrreiz. Ceru, ka orgi ieskaitīs šo bildi, kas nāca nepilnas 8 h :D

Visi punkti raiti lasījās un pirmoreizi nekavējām finišu! Paldies par kārtējo azartisko dienu, smiekliem un pērlēm :)


******
Ilze, Lauku draiskuļi #12 pirms 1 mēneša
Ilgi gaidītais mūsu reģiona posms ir galā. Mūsu maršruts tika pieskaņots meklējamam vārdam BRAUCIENS savākšanai, kas arī izdevās, kaut arī nācās veikt dažus liekus kilometrus. Daļa meklējamo objektu, skatoties pēc fotogrāfijām, bija zināmi, taču tas nekādā veidā neļāva atslābt, lai nekļūdītos un nemazināja azartu sacensību laikā.

Ar stārķiem palaimējās burtiski pirms finiša, jo pa ceļam gadījās tikai pa divi vai viens klejojošais.

Ceram uz labiem rezultātiem, bet lasot citu dalībnieku komentārus un atsauksmes, ir manāms, ka centušies daudzi un šis ir bijis veiksmīgs brauciens.

Vislielākais lepnums bija apmeklēt Ķīšu pansionāta iedzīvotājus, cilvēkus, kurus dzīve nav žēlojusi, un aizvest tur mītošajiem nelielu prieka devu.

Prieks par vietējiem ražotājiem - vīna meistariem, kuri rada gardu vīnu, smilšērkšķu audzētāji, šokolādes ražotne. Tāpat prieks par Sveikuļu saimniekiem un visiem pārējiem, kuri cenšas nest Latvijas vārdu ārpus LV robežām.

Paldies orgiem par neizsīkstošo izdomu uzdevumu sagatavošanā.

Lai mums visiem veicas un tiekamies jūnijā.


******
Dritvai kociņ #134 pirms 1 mēneša
Vēl viena jauka diena aizvadīta. Priecē tas, ka solītais lietus pagāja secen, vien dažas piles nopilēja, bet tas mundrumam.

Sākumā bažījāmies, ka vēlā starta un ierobežotā darba laika dēļ nepaspēsim nodot savu Sprīdīti Džūkstes pasaku muzejam, bet, pārplānojot maršrutu, tas tomēr izdevās. Punkti raiti lasījās viens pēc otra, tāpēc jau pusceļā nožēlojām, ka neaizskrējām līdz Engurei, domājot, ka visu salasīt tāpat neizdosies. Kad 20 minūtes pirms laika braucām garām finišam, bija jāizvēlas – vai braucam pakaļ pēdējam simtniekam vai meklējam atlikušo „s” burtu. Priekšroku devām burtam, bet diemžēl neveiksmīgi. Tikai mājās braucot ieraudzījām, ja būtu braukuši pēc pēdējā KP, būtu dabūjuši arī pieturu „Skola”. Taču palikām „ar garu degunu”.

Šoreiz daudz atbalstītāju un radošu papilduzdevumu, kas braucienu padarīja vēl interesantāku. Prieku sagādā arī tās, ka, paši izklaidējoties, varam izkrāsot dienu arī kādam citam – šoreiz pansionāta „Ķīši” iemītniekiem.

Nu jau vairs nevaram iedomāties gadu bez septiņām LOB brīvdienām, tāpēc 11.jūnijs kalendārā atzīmēts koši sarkans :)

P.S.Orgiem. Tā bilde ar stārķiem galīgi nebija domāta kā krāpšanās. Vairāk kā joks. Prātā neienāca, ka to var ieskaitīt pie brauciena bildēm, jo šī bija jau aiz strīpas – pēc finiša bildes, kontrolkartes nodošanas un odometra rādītāja bildes, tāpēc arī atstājām. Tad jau sanāk, ka jebkura cita bilde, kas būtu uzņemta pēc finiša foto un kartes nodošanas, atnestu komandai mīnus 900 punktus. Bet ne mēs organizatori, ne tiesneši. No kļūdām mācāmies. Uz tikšanos nākamajā braucienā! :)


******
Laura, EKO #124 pirms 1 mēneša
Pirmā dalība šādā pasākumā komandai "EKO" bija fantastiska. Viegli nebija, bet entuziasma gars pēc pirmajiem veiksmīgi atrastajiem kontrolpunktiem augtin auga.. un tad pretī mums stājās Tukums, kur maldījāmies daudz, tik daudz riņķot pa apļiem, laikam veļ nebija nācies..

Žēl, ka pietrūka laiks, lai aizbrauktu līdz Džūkstes muzejam un atstāt tur pašu veidoto Sprīdīti, bet nekas tagad mums ir savs mazais talismans, kas vienmēr dosies kopā ar mums nākamajos braucienos!

Patīkami, ka vietējie pilsētas iedzīvotāji bija atsaucīgi un sniedza precīzākas koordinātas par kontrolpunktu lokalizāciju.

Interesants veids kā iepazīt Latviju no pavisam cita skatupunkta.

Kā saka ir tā autoorientēšanās dzirkstele mūsos dzimusi un noteikti piedalīsimies vēl un vēl.

Gaidām nākamo pasākumu!

Paldies organozatoriem!


******
Marina, 7 Gulētāji #123 pirms 1 mēneša
Sveiki!

Mūsu komandā trīs bijām jauniņie un viens ar pieredzi. Nedēļas vidū pilots saslima un nācās plānotajam stūrmanim sēsties pie stūres un meklēt jaunu stūrmani, kurš vismaz karti ir rokās turējis.

Kad saņēmām foto lapas, es atpazinu tikai vienu objektu... mī un žē :D

Ķīšu pansionātam sarūpētais nogādāts, Sprīdītis (protams - guļošs!) muzejā, lapas sagrābtas, šoreiz mūsu stārķi bija vientuļnieki, pieturās savācām tik trīs burtus - BRA, vīns degustēts, līdz šokolādei netikām, smiltsērkšķi degustēti.

Startējām trešie no beigām, tāpēc KP darba laika ierobežojuma dēļ nācās mainīt maršrutu, līdz ar to uzskatu, ka visiem nebija vienādi spēles noteikumi :(


******
Vēja skartie #15 pirms 1 mēneša
Nu tā, komanda "Vēja skartie" jau otro reizi bija nolēmusi doties Aotofotoorientēšanās rallija ceļos un neceļos.

Agrs sestdienas rīts.. Mūsu ģeogrāfiski diezgan raibā komanda pamazām sak salasīties. Ap 6.40 mašīnā jau

savietojušies divas rīdzinieces, Siguldas puses pārstāve un Jekabpilietis. Orientēšanās sacensbas mums jau

var sakties, jo pirmais specuzdevums ar orientēšanas elementiem ir atrast mūsu komandas piekto locekli,

kura varonīgi savu ceļu sakusi jau 3.00 no rīta Liepājā un tagad, kaut kur pirms Rīgas(nu tur, kur autobusa šoferim

būs labs prāts viņu izlaist) izkāps no autobusa. Neliela minstināšanās, gandrīz vai skriesana pakaļ Liepājas

busam, bet tomēr pēc kāda laiciņa esam visi. Urā! Vēl pēc nelielas diskusijas, kurā ceļa pusē pusē tad drīzumā būs redzama Strazdes baznīca, esam ari šo orientieri ieraudzījuši un veiksmīgi nokļuvuši starta vietā. Startējam veiksmīgi un

pamazam sākam krāt sava otrā brauciena punktus. Šoreiz jau esam par mazu sprīdīti gudrāki, nekā sava pirmajā reizē.

Cītīgi vēŗojām pieturas, un meklējam objektus. Interesants, bet diemžēl neizpildīts paliek uzdevums - foto ar trim

stārķiem. Redzējām pa trim gan dzērves, kan govis, jan kaijas, bet stārķi tik vientulībā vai divatā. Ar azartu grābām

lapas un šaudījāmies pa labirintu. Aizvedam dāvaniņas "Ķīšu" iemītniekiem un nogādājām jaunajās mājās mūsu

sprīdīti. Ko nu varējām, to darījām, bet palika jau vēl palika ari neatrasti punkti. Ari ar pieturām nepaveicās tik

labi, kā pagājušo reizi. Nu nekas, šīs neveiksmes nekādi nav mazinājušas mūsu apņemšanos turpināt cīņu ari vēl citos

posmos. Uz tikšanos nākamreiz!!!

Paldies organizatoriem par pozitīvām emocijām piepildītu dienu!


******
Vējiem līdzi #36 pirms 1 mēneša
Nebūsim oriģināli- PALDIES organizatoriem  Mūsu trešā reize un- trešais ekipāžas variants  Pasākums sākas ar orientēšanos Kuldīgā, jo pa ceļam jāpaņem draudzīgās konkurentkomandas biedre  Mazliet atkāpjoties no šī konkrētā posma-ir patiess prieks, ka esam ieinteresējuši un nu jau var teikt, ka „iebarojuši” uz piedalīšanos vēl 4 draugu komandas, lai gan paši piedalāmies tikai no pēdējā pagājušgada posma 

Mums tagad savstarpēja veselīga konkurence, jo neviens pagaidām ar grandiem nevaram konkurēt 

Tukuma pērles- nu tiešām pērles, jo katrs atrastais KP bija tā vērts . Milzīgs paldies organizatoriem par atbalstītāju sameklēšanu un neizsakāms PALDIES viesiem „dzīvo” kontrolpunktu iemītniekiem.

„Tēviņu” aveņu vīna- ai cik labi noderēja svētdienas pusdienās un desertā Pūres trifeles 

Nu ko, novēlot mazliet vairāk ieklausīties Elmārā- TAS NAV RALLIJS !!!!! un cerot, ka beidzot taču mūsu komanda būs 4 nevis 2 +, lai mums visiem nezūd piedalīšanās prieks!


******
TURBOSKLEROZES ĶEPAIŅZOBJI #21 pirms 1 mēneša
Baaaigi žēl, ka mūsu Džūkstes Sprīdītis ar visiem saviem akmentiņiem palika pie mums - tiecoties pēc lielākiem punktiem, izlaidām "apakšas" punktus un uz muzeju tā arī neaizbraucām ...

Bet nu, nekas, tur tag daudz sprīdīšu :)

Tēviņu vīns aveņu - ļoti gards, ledusskapī sēž un gaida savu iznācienu un Pūres končas jau zināma vērtība :)

Kopumā brauciens ļoti feins un pirmajai reizei arī gana labi viss izdevās :) dažu labu nianšu dēļ (neuzmanīgas izlasīšanas) čupiņa ar punktiem "pačabēs", bet arī tas nekas - nākamreiz zināsim, kam jāpievērš uzmanība ... pirmajā brīdī vnk tās info baigi daudz, tāpēc arī kkas nepiefiksējās kā nākas.

Un pieturu meklēšana - laba fīča! Interesanti zināt, vai kādam izdevās...

Paldies! see ya!


******
Evita Lieliskais piecinieks #19 pirms 1 mēneša
Liels paldies organizatoriem par pasākumu kā tādu un atsevišķi arī par katru posmu! Šis bija mūsu otrais brauciens, bet emocijas tikpat labas cik pirmajā (ja ne vēl labākas).

Par spīti tam, ka šoreiz nebijām pilnā sastāvā (slimība neviena plāniem nepielāgojas), kas, protams, iespaidoja rezultātu, izdzīvojām dienu pa pilnu programmu un visās emociju gammās. Tiiik ļoti gribējās savākt burtus no pieturu nosaukumiem, taču, tas šoreiz, diemžēl, neizdevās, bet mēs noteikti nepadosimies un katru nākošo izaicinājumu pieņemsim ar vēl lielāku azartu.

Vienīgā lieta, kas raisīja nepatīkamas emocijas bija samainīšanās ar pretimbraucošiem auto (ne jau visiem, bet daudziem) uz grants ceļiem, jo tur netika ievērots ne ātrums, ne braukšanas kultūra. Ir protams ok, ja kādam vissvarīgākais ir rezultāts, bet nebojāsim dienu tiem, kas vnk labi pavada laiku un kam rezultāts ir svarīgs, bet ne galvenais.

Pilnīgi noteikti tiksimies nākošajā posmā.


******
Kitija, Kraukļi lido #44 pirms 1 mēneša
Šķiet, ka ar katru braucienu mums izdodas arvien labāk.Mans mīļākais uzdevums - pieturu meklēšana, jau otro reizi komplektu nesavācām. Mērķis nākamreiz bez komplekta mājās nebraukt. Cerams nebūs jānakšņo kaut kur Igaunijā meklējot pieturas...Pēdējais mūsu KP pirms finiša bija melnā ala. Man ir bail no tumsas un tiem, kas tur nebija pastāštīsu, ka tur bija PILNĪGA tumsa. Laiks mina uz papēžiem un finišu kavēt negribējām, tāpēc bija vien pašai ar komandas biedru jāskrien iekšā - iznākot ārā no alas biju sajūsmā.Gaidām kopējos rezultātus, gaidām labāko nomināciju Zive.lv (jo citi ar zivīm nebučojas - es tā ceru), Sprīdītis arī padevies tāds foršs un, protams, gaidām nākamo posmu.


******
Zibenīgie Gliemeži #24 pirms 1 mēneša
Piedalījāmies jau trešo reizi, taču tikai tagad pirmo reizi komanda startēja pilnā sastāvā. Joprojām mācāmies no kļūdām, galvenokārt savām, taču ar katru reizi sniegumu uzlabojam. Vai tā būs noticis arī šoreiz, rādīs rezultāti :) Katrā ziņā pašiem prieks un liels azarts piedalīties! Šoreiz ļoti palīdzēja vietējie iedzīvotāji, it īpaši meklējot KP pilsētās. Par varenu pārsteigumu un emocijām parūpējās Ķīšu pansionāta iemītnieki, kuri kuplā skaitā pulcējās pie vārtiem un atbraucējus sagaidīja ar aplausiem un ovācijām. Savukārt atbalstītāji bija gādājuši par ne vienu vien āķīgu uzdevumu kontrolpunktos. Tā nu arī šoreiz laiks paskrēja pārāk ātri, un daži KP palika nepaņemti. Diemžēl arī stārķu veiksme nebija mūsu komandas pusē - 3 dzīvus stārķus vienkopus ieraudzījām tikai pēc finiša, jau dodoties mājup. Katrā ziņā paldies organizatoriem par superīgo pasākumu! Gatavojamies nākamajam braucienam jūnijā!


******
Pirmā reize #87 pirms 1 mēneša
Šī bija mūsu pirmā reize šājā pasākumā, braucām tā teikt "Izostīt gaisu" Komandas biedrenes bija nobijušās nepajokam kad viņām rokās iedeva papīra karti un nu viņām man jārāda virziens uz kuru pusi braukt.

Ar punktu vākšanu mums gāja dažādi..bija punkti kurus ātri atradām un tādi kurus ilgi meklējām, vai par tādi ko diemžēl neatradām, vai nepaspējām aizbraukt līdz viņiem :(

Uz dienas beigām tas viss pasākums sāka mums iet labāk, jo beidzot sapratām pa lielam kas un kā, bet diemžēl bij jādodas uz finišu. Visā visumā pasākums mums patika uz doma ir par nākamā posma apmeklēšanu, un savu prasmju nostiprināšanu.

Paldies organizatoriem par ieguldīto darbu un iespēju iepazīt Latvijā līdz šim nezināmas vietas!


******
Kurlande #25 pirms 1 mēneša
Ar nepacietību gaidījām "Tukuma apriņķa pērļu medības". Un tās nelika vilties ne mirkli. Piedzīvojām kārtējo aktīvu, piedzīvojumiem un pozitīvām emocijām bagātu un aizraujošu sestdienu.

Varam tikai apbrīnot organizētāju radošumu, izdomu un oriģinālo pieeju uzdevumu veidošanā.

Ķīši mūsu komandai bija visemocionālākais kontrolpunkts, kas lika aizdomāties par dzīves pamatvērtībām. Ļoti patika arī Sveikuļu labirints, kurā vēl papildus bija jāsashēmo meklējamais vārds. Kā saka uzdevums uzdevumā. :)

Baisākais un ilgāk meklētais kontrolpunkts - dziļa, tumša ala, kurā gaisma iespīd tikai galamērķi sasniedzot. Galvenais, ka tur pat netālu bija vēl viena tik pat mistiska ala, kas sākumā sajauca prātus, uzmanībai jābūt no sākuma līdz beigām, savādāk var tikt pie soda punktiem.

Vienīgais lūgums no mūsu puses ir skaidrāk formulēt bankrota kontrolpunktus, jo rezultātā vienā brīdī apjukām mēs, un kā vēlāk izrādījās apjuka arī organizatori.Bet visādi citādi - esam sajūsmā un sakam lielu PALDIES organizētājiem par šo burvīgo iespēju baudīt tik kvalitatīvi noorganizētu pasākumu. :)


******
Jēkabsonu banda #107 pirms 1 mēneša
Esam no Jelgavas, braucām pirmo reizi šāda veida pasākumā. Ir piecu gadu pieredze braucot Sieviešu dienas rallijā, bet šis ir strukturāli savādāk veidots brauciens. Kolosāls pasākums visai ģimenei! Fantastiski un azartiski pavadīta diena. Priecē tas, ka brauciena laikā atklājam jaunas, neiepazītas, skaistas Latvijas vietas, faktus. Ļoti patika mājražotāju apmeklējums, ļoti iepriecināja Pūres šokolādes muzeja apmeklējums - it īpaši līdzbraucējiem, kuri iegādājās našķus turpmākajam ceļam. Visinteresantākais uzdevums likās - nofotogrāfēties ar trīs stārķiem vienlaicīgi. Trīs dzērves redzējām, bet trīs stārķus gan ne. :) Ļoti jauks likās pansionāta apmeklējums, kur bija iespēja ar savām dāvaniņām iepriecināt tā iemītniekus un uzrakstīt jaukus novēlējumus. Kopsavilkumā - pieredzes trūkuma dēļ, diemžēl, neatradām četrus punktus, bet ir no kā mācīties. Ar nepacietību gaidām nākamo braucienu. Paldies organizatoriem.


******
merida.lv #57 pirms 1 mēneša
Neceriet, ka nepiedalīsimies nākamajā braucienā! :)Rezultāti ir svarīgi, bet ne tik svarīgi, lai nolaistu ausis, ja izrādīsies, ka esam tuvu astes galam:) Jo ir prieks - brauktprieks, meklētprieks, atrastprieks, kopābūtprieks. Tātad tikai un vienīgi pozitīvas emocijas! Atrast trusi nebija viegli, tomēr daudz vieglāk nekā 3 stārķus vienkopus, bet šādi uzdevumi ir kā odziņas uz kūciņas - ko tik neizfantazējām, kā tos stārķus dabūt vienā bildē (palīdzēja svēteļu piesaukšanas dziesma):) Finišā bijām laikus, kāziniekiem netraucējām, bet jaunajam pārim "vārtus" noorganizējām, veltījumus dziesmās sirsnīgi izteicām un vīna pudeli par to nopelnījām. "Brauciens" nesanāca, bet brauciens bija lielisks. Mūsu trešais brauciens beidzies...Lai dzīvo jauns brauciens!


******


Ieraksti arī savu stāstu/atsauksmi par piedalīšanos 'Lielajā Orientēšanās Braucienā'. Aicinām izteikties visus LOB dalībniekus.

Vārds, komanda:
Ekipāžas numurs: tas, kas uz stikla
E-pasts:
Ekipāžas foto:
JPG fails ne lielāks par 4MB!
Tava atsauksme:
Vēl jāuzraksta 150 vārdus
( visiem lauciņiem jābūt aizpildītiem!)
Stāstu autori saņems 7 EUR atlaidi uz nākošo Lielo Orientēšanās Brauciena posmu. Informācija un kods par atlaidi tiks nosūtīta uz stāsta autora norādīto epastu.


Mūs atbalsta:

 

 


Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus

 

 Latvijas Reitingi


Skaties arī lielaisorientesanasbrauciens.lv, brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.