auto foto orientesanas57

Reģistrācija uz pasākumu


0

2011.gadā autofotoorientēšanās sacensību dalībnieki uzsāka "Labo darbu" tradīciju, gandrīz katrā posmā kopīgi padarot kādu sabiedriski lietderīgu darbu.

 

2016.gads

16.aprīlis "Tukuma apriņķa pērles" - dāvanas pansionāta "Ķīši" iemītniekiem. 

Savāc sauju pie saujas -
Kalns pacelsies augstu,
Pieliec lāsi pie lāses -
Būs jūra plaša.
Tāpēc pasaulei vajag tevis paša
Un vajaga tavu plaukstu.


VSAC “Zemgale” filiāle “Ķīši” saka vislielāko paldies brauciena organizētājiem un ik vienam no dalībniekiem, kas ienesa mūsu sirdīs laimi, sejās smaidu un sauli lietainā dienā. Ir pagājušas četras dienas pēc brauciena un cilvēki vēl jo projām ir saviļņoti par šo pasākumu.


Ar cieņu,
Baiba Ozola
Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas vadītāja

Radošais mājasdarbs - Džūkstes pasaku muzeja eksponātu papildināšana ar Džūkstes Sprīdīti. Bildes šeit >>

16.janvāris Sigulda-Cēsis 

Arī jaunajā gadā tiek turpināta Labo darbu tradīcija, kad komandas brauciena ietvaros sniedz atbalstu līdzcilvēkiem. Šoreiz ar dāvanām – sporta inventāru – tika iepriecināti pusaudži no rehabilitācijas centra „Saulrīti” Straupē. Paldies dalībniekiem!

2015.gads

21.novembris "Kursas rallijs" - labie darbi Rūķupē

26.septembris "Valmiera-Smiltene". Tika sniegta praktiska palīdzība patvēruma mājai grūtniecēm un jaunajām māmiņām „Jaunpalejās” - sakrauta malka šķūnī, sagrābtas lapas, ziedotas noderīgas mantas jaunajām māmiņām un zīdaiņiem.

Radošajā mājasdarbā katra komanda uzdāvināja Smiltenes pilsētai pašdarinātu rudzupuķi. Fotogalerija šeit >>

1.-2.augusts "Rēzekne-Gulbene" 

Gulbenes novada amatnieku biedrība ir iecerējusi izveidot Gulbenes novada musturdeķi “Mana Gulbene”, aicinot ikvienu notamborēt krāsainus 12 x 12 cm lielus kvadrātus. Kopā tos satamborēt plānots gada otrajā pusē. Arī mēs piedalījāmies šī darbiņa tapšanā, jau mājās notamborējot vienu savas komandas kvadrātiņu. 

Musturdeķis gatavs!

Sadarbībā ar Viļāno sociālo dienestu un sociālā atbalsta centru „Cerība” sagādājām 1.septembra pārsteigumu - dāvanas (rotaļlietas, saldumus utml.) Viļānu novada bērniem no trūcīgām ģimenēm.

25.aprīļa "Talkas rallijs" norisinājās Lielās Talkas dienā. Tādēļ labie darbi bija saistīti ar talkošanu. Sadarbībā ar Embūtes Ekotūrisma centu Embūtes pilsdrupu pakājē tika iestādīti pašu komandu sarūpētie ziemciešu stādi. 

14.marts "Kreisais Krasts". Radošajā mājasdarbā komandas bija sagatavojušas īpašas grāmatzīmes - "Labie vārdi Olainei" par godu Olaines pilsētas dibināšanas 48.gadadienai (1967.), kuras tika dāvinātas Olaines bibliotēkai.

Labo darbu mājasdarbs - dāvinājums Kalnciema pagasta vidusskolai. Katra komanda sarūpēja skolēniem dāvanu - atstarojošo vesti vai atstarotāju. Fotogalerija šeit >> 

17.janvāris "Labais Krasts" .Tradicionālo labo darbu ietvaros dalībnieki dāvināja pārtikas pakas Vangažu pagasta daudzbērnu ģimenēm, pensionāriem, invalīdiem, par ko esam saņēmuši sirsnīgus pateicības vārdus no Vangažu invalīdu biedrības vadītājas Vijas Deņisovas, kura personīgi sagaidīja katru komandu sestdien biedrības telpās. 

2014.gads

11.janvāris "No Jelgavas līdz Dobelei 2014" - šajā posmā dalībnieki sagādāja Jaungada pārsteigumu Auces bērnu invalīdu biedrības „Māriņa” bērniem un viņu ģimenēm, dāvinot pašu sarūpētās dāvanas - apģērbu, kancelejas preces, rotaļllietas, saldumus un citas ikdienā nepieciešamās lietas.

Radošais Labais darbs - autofotoorientēšanās dalībnieki piedalījās Dobeles dižo Sniegavīru parādē, papildinot Sniegavīru saimi ar saviem Sniegavīriem, kuru mājvieta būs Dobeles novada Tūrisma Informācijas Centra telpas. 

Fotogalerija šeit >>

1.marts "Vecumnieki 2014" - Brauciena laikā dalībnieki ziedoja naudu Baldones iedzīvotājam Andrim Martinsonam, kuram 31.janvārī mājā uzsprāga gāzes apkures katls, un mājai nepieciešams kapitāls remonts. Mūsu dalībnieki kopā saziedoja 679,94 € un 6,25 Ls.

26.aprīlis "Rūjiena 2014" - palīdzīga roka tika sniegta Ērģemes pamatskolai. "Ļoti jauks pasākums, vienreizējas dāvanas: spēles, kanceleja, zeme, puķu podi, grāmatas, zēniem un meitenēm mājturībai materiāli, u.c. Pietiks visiem gan zēniem, gan meitenēm, gan pagarinātajai dienasgrupai, gan pirmsskolas grupām, gan mācību priekšmetiem, gan konkursiņu uzvarētājiem dāvinām. Būs ko atcerēties visam mūžam! ... Paldies par šādu iespēju. Prieks bija sadarboties! Superīgs pasākums un tikpat superīgas dāvanas. Lai izdodas turpmāko braucienu organizēšana!
Skolas administrācijas vārdā - skolotāja Agija Reizniece." 

Radošais Labais darbs - Naukšēnu Cilvēkmuzejam tika dāvināti dalībnieku veidotie eksponāti par tēmu "Naukšēnu Cilvēks". Dažas bildes no kontrolpunkta šeit >>

28.jūnija "Ražots Madonā" sacensību komandu radošais darbs - piedalīšanās "Kučuru dzirnavu" kāzu muzeja tapšanā ar interesantiem un atraktīviem eksponātiem, kāzu kleitām.  

2.augusts "Latgale 2014" - ar Naujenes Novadpētniecības muzeja atbalstu autofotoorientēšanās dalībnieki sacensību ietvaros piedalījās Ginesa rekorda tapšanas procesā - Lielā Augšdaugavas musturdeķa veidošanā un „Tautas atmiņu lādes” piepildīšanā.

20.septemba posmā "Sēlija 2014" ar dāvanām – rotaļlietām un dažādām spēlēm autofotoorientēšanās dalībnieki iepriecināja Ērberģes dienas centra bērnus.

Sezonas noslēguma posmā "Piebalga 2014" 1.novembrī ar īpašiem pateicības vārdiem un sirsnīgu uzņemšanu komandas sagaidīja Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centra „Ozoli” bērni un jaunieši Liezēres pagastā, kuriem komandas bija sarūpējušas dāvanas - grāmatas, sporta piederumus, spēles u.c.ikdienā noderīgas lietas.

2013.gads

Pirmais "Jaungada posms" norisinājās Bauskas apkārtnē. Ar saldumiem, kafiju, tēju iepriecinājām Elejas pagasta sociālā riska bērnus un sirmgalvjus.

"11. janvārī pasaulē svin Starptautisko „paldies” dienu. Šie svētki ir sākušies pēc ANO un UNESCO iniciatīvas. Pateicības vārdiem ir maģiska iedarbība, ar to palīdzību cilvēki dāvina prieku cits citam un pauž uzmanību, bez kuras nevar dzīvot neviens cilvēks.

Dienu vēlāk 12. janvārī notika šī gada pirmās auto foto orientēšanās sacensības, kuras piedalījās komandas no visas Latvijas un arī es visu Elejas bērnu un jauniešu centra bērnu vārdā saku sirsnīgu paldies sacensību organizatoriem, kuri mūs „ieraudzīja” un , protams visiem sacensību dalībniekiem. Jutām līdzi pilnīgi visām komandām. Īpašs paldies komandai no Bauskas, kura vēl pēc finiša atbrauca pie mums uz Eleju.

Paldies pasākuma organizatoriem un dalībniekiem par saziedotajiem saldumiem, kuri tika nogādāti Elejas pagasta vientuļajiem senioriem un ģimenēm ar bērniem, kā arī dalīti uz ielas satiktajiem bērniem .

Gandarījumu, kad sirma kundzīte vai opaps no sirds saka paldies, nekur citur nevar gūt. Ikreiz, palīdzot citiem, mēs palīdzam arī sev – iededzam sirdī prieka gaismiņu, kas palīdz kļūt labākiem, labestīgākiem un iejūtīgākiem.

Prieku sagādā arī bērnu un brīvprātīgo jauniešu mirdzošās acis, mirklī, kad saiņojam dāvanas un noteikti jau arī apziņa, ka esi palīdzējis otram liek justies labāk. Kā saka sena tautas paruna – dodot gūtais neatņemams.

Palīdzot citiem, mūsu sirdis kļūst gaišākas, mūsu domas kļūst gaišākas. Ja mēs, katrs uz pasaules dzīvojošais, saņemtos un uzsmaidītu vienam cilvēkam, kas notiktu? Smaidītu visa pasaule. Ja mēs katrs palīdzētu vienam cilvēkam? Kas notiktu? Pietiktu visiem.

Inga Andrejeva
Izglītības speciāliste mūžizglītībā,
Elejas bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra vadītāja

Bildes no Elejas skatiet šeit >>

 

Pavasara posmā "Skrunda 2013" veicām uzreiz divus labus darbus:

- Embūtes ekotūrisma informācijas centram tika dāvināti dalībnieku mājasdarbi par tēmu "Embūtes kuršu zobens". Šis mājasdarbs vēlreiz apstiprināja mūsu pārliecību, ka Latvijā dzīvo patiešām talantīgi cilvēki. Paldies viņiem par to!

- Ar noderīgām grāmatām, kancelejas precēm, galda spēlēm un rokdarbu izejmateriāliem dalībnieki ciemojās labo darbu kontrolpunktā - Vaiņodes biedrībā "Vaiņodes novada iniciatīvas grupa".

Bilžu galerija ir šeit >>

 

2013.gada 3.posmā īstenojām ideju par izstādes "Slīteres kukainis 2013" izveidošanu. 

Slīteres nacionālā parka 90. jubilejas gadā mūsu darbi tiks izstādīti Slīteres bākas teritorijā. Izstādi aplūkos Slīteres NP apmeklētāji. Izstāde lieliski papildinās Slīteres Ceļotāju dienu pasākumus 1.-2.jūnijā, kā arī Kukaiņu nakts pasākumu 27.jūlijā.

Izstādes eksponātu galerija >>

4.posms - Sāremā salas piedzīvojumi

Šajā posmā tradicionālo Labo darbu vietā komandu uzdevums bija jau mājās sagatavot dāvanu - sveicienu no Latvijas Sāremā salas iedzīvotājiem un sacensību laikā uzdāvināt to nejaušam garāmgājējam.

5.posmā viesojāmies Kazdangas pilī. 

Labo darbu kontrolpunktā Kazdangas pilī komandām bija jāierāmē iepriekš sagatavotus dzīvnieku un to pēdu nospiedumu attēlus. Kā dalībniekiem veicās ar šo uzdevumu var apskatīt šeit >>

Sacensību 5 gadu jubilejas posms "Abavas serpentīns"

Svētku sajūtu autofotoorientēšanās dalībnieki radīja arī Zantes ģimenes krīzes centra bērniem, dāvinot viņiem kancelejas preces, apģērbu un citas ikdienā noderīgas lietas, kā arī sniedzot praktisku palīdzību centra apkārtnes sakopšanas darbos. 

 

2012.gads

4.februāra posms "Madona-Jēkabpils"

Dalībnieku palīdzība bija nepieciešama Ļaudonas vidusskolas skolēniem, kuri pēc mācību stundu beigām pavada laiku skolā, gaidot autobusu. Viņiem tika dāvinātas dažādas galda spēles, krustvārdu mīklas, žurnāli u.c.noderīgas lietas brīvā laika lietderīgai pavadīšanai.


 

 

14.aprīlis - "Lemesele 2012"

Brauciena laikā dalībniekiem bija iespēja apskatīt neparasto Mazsalacas novada muzeja Dzimtkoku un 1300 rotaļu-suvenīru peļu māju un viesu nama „Stārķa ligzda” unikālo stārķu ekspozīciju, kā arī pašiem piedalīties šo kolekciju papildināšanā. Šo kontrolpunktu saimnieki ir izteikuši milzīgu paldies par saņemtajām skaistajām un neparastajām dāvanām – stārķiem un pelēm.

 

2.jūnijā - "Daugavas rallijs".

Labie darbi "Likteņdārzā" - dažādu daudzgadīgo ziedu stādīšana. 

"Esam pateicīgi, ka „Daugavas rallijā 2012” kā vienu no pieturvietām izvēlējāties Likteņdārzu. Paldies par to darbu, ko visas ekipāžas kopā ieguldīja Likteņdārza tapšanā! Būsim priecīgi, ja arī citus gadus apmeklēsiet Likteņdārzu!"

Ar cieņu un pateicību,

Valda Auziņa
"Kokneses fonda" Valdes priekšsēdētāja

Bildes skatāmas šeit >>

4.-5.augusts - "Liepāja-Klaipēda". Apģērbu, apavu, rotaļlietu u.c.ikdienā nepieciešamo lietu dāvinājums Liepājas bērnunamam.
 

22.septembris - "Sigulda-Cēsis". Labo darbu moto: "Pacienā Līgatnes dabas taku iemītniekus!". Līgatnes dabas taku zvēriņiem tika atvesti dažādi gardumi.
 

3.novembris - "Ērgļu virpulis". Palīdzība Ērgļu novada trūcīgajām ģimenēm un jaunajām māmiņām.

 

2011.gads

26.marta "Pavasara rallijā" sacensību dalībnieki dāvināja grāmatas un rakstāmpiederumus Nīgrandes pagasta bibliotēkai.

No dalībniekiem tika saņemts: 77 jaunas grāmatas, kuras līdz šim nebija bibliotēkā vispār (daiļliteratūra, nozaru literatūra, bērnu literatūra un fotoalbūmi), 39 grāmatas, kuras tiks atvietotas veco, nolietoto grāmatu vietā (13 no tām bērnu), 27 krāsojamās grāmatas, 24 iepakojumi (krāszīmuļi, krītiņi, flomasteri uc.) tika nodoti bibliotēkas bērnu rīcībā, kā arī parastie zīmuļi, rakstāmie, aplikāciju papīrs, priterpapīrs, kabatiņas un dokumentu mapītes u.c. 20 krāsojamās grāmatas, kā arī plastilīns, krāszīmuļi (9-kārbiņas un 15 krāszīmuļu paciņas) tika uzdāvinātas Nīgrandes bērnudārzam.  Īpašs PALDIES puisītim, kurš uzdāvināja spēli "Alias-junior" bērniem.

Posmā "Piebalgas skati" (28.maijs) ar LVM atbalstu Piebalgas mežos 2ha platībā tika iestādītas 6000 priedītes.  

 

Posmā "Maliena 2011" (6.-7.augusts) dalībnieki vāca ziedojumus latviešu rakstnieces (arī dzejnieces, dramaturģes, tulkotājas) Elīnas Zālītes pieminekļa atjaunošanai un tā apkārtnes labiekārtošanai Apē. Kopā tika saziedoti 104,47 Ls.

 

Posmā "Valmiera-Valga" (8.oktobris) - jaunā dīķa gultnes pļaušanas darbi Lugažu muižas parkā 

 

Posmā "Pierīgas lielais loks" (10.decembrī) - dāvinājums Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmei Līčos.

 


Mūs atbalsta:

 

 


Dāvanu kartes var iegādāties šeit:

Uzdavini piedzivojumus

 

 Latvijas Reitingi


Skaties arī lielaisorientesanasbrauciens.lv, brauciens.lv, orientesanas.lv, autofotoorientesanas.lv

Visi dokumenti un fotogrāfijas, kas publicētas www.autofotoorientesanas.lv / www.brauciens.lv ir SIA "DigitalZoo" īpašums, ja vien nav norādīts cits autors, to pārpublicēšana, modificēšana un izmantošana citur ir aizliegta.